Growatt MOD13KTL3-X (AFCI) 3-vaihe ON-Grid invertteri
Growatt MOD13KTL3-X (AFCI) 3-vaihe ON-Grid invertteri - Invertterit ja laturit - 6438014347257 - 1
Growatt On-Grid 13kW invertteri sisäänrakennetulla AFCI vikavirtasuojalla.
  • Tuotenumero: 6438014347257
  • Toimittajan tuotenro: 103145719
  • Takuu: 10 vuotta
kpl
  • AC nimellisteho 13 000 W
  • Maksimi paneeliteho 19 500 W
  • Hyötysuhde max 98,2 %
  • 2 MPPT
  • DC- ja AC-virtalähde, 24 h valvonta
  • Älykäs lataus diagnoosi ja aktiivinen ongelmien havaitseminen
  • Verkkolatauksen optimointi + oman kulutuksen analysointi
  • Luokka II DC- ja AC-ylijännitesuoja
  • AFCI vikavirtasuoja
  • Suojausluokka IP66
  • Käyttölämpötila-alue -25C - +60 °C